תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת

תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת

בתור בעלים של קונדיטוריה קטנה, אתה יודע כמה חשוב להמשיך לעבוד, להתפתח ולשפר את העסק שלך. דרך אחת שבה ניתן להגדיל את המכירות היא על ידי שימוש בתמונות אכילות. רוצה לדעת איך? ובכן, יש לנו 4 רעיונות נהדרים לשימוש בתמונות אכילות שיכולים לעזור לקונדיטוריה שלך לשגשג. קרא עוד

איך להכין עיצוב לעוגה מבצק סוכר

אם אתה מכין מאפס עוגה מפוארת, רוב הסיכויים שאתה משתמש הן בפונדנט והן בבצק סוכר. שני אלה הם חומרים גמישים דמויי בצק שאותם ניתן לצבוע ולעצב בצורות שונות. פונדנט עשוי מג’לטין ונותר רך וגמיש כאשר אתה עובד איתו. בצק סוכר עשוי מחלבוני ביצים, אבקת סוכר ושמן, ניתן לגלגל ולעצב אותו, אבל הוא מתייבש ומתקשה ויכול להפוך לשביר. קרא עוד

הדפסת דפים אכילים לעוגה

מה זה הדפסת דפים אכילים לעוגה?

אמנות הנייר האכיל היא תהליך של קישוט עוגות, עוגות אישיות, עוגיות, שוקולדים, סוכריות וכו’ בדפי זיגוג אכילים שיכולים להכיל הדפס של תמונה או עיצוב, להיחתך בדפוסים דקורטיביים, ואפילו לשמש לבניית צורות ממדיות. למעבר לחנות דפים אכילים, לחץ כאן.

קרא עוד

המלצות לקישוט עוגות

המלצות לקישוט עוגות

למידה של כל הדקויות של קישוט עוגות יכולה לקחת זמן רב ואפילו מעצבים וותיקים יודעים שהם לעולם לא יסיימו לגלות את השיטות או התכסיסים הנפלאים ליצירת עיצובים טובים ופשוטים יותר. להלן מספר תכסיסים חשובים שיעזרו לך בהרפתקה של בקישוט העוגה.

קרא עוד

אודות הדפסת דפי טרנספר

למקרה שלא ידעת, הדפסת דפי טרנספר היא שיטה שבה נעשה שימוש להעברת תמונה ממשטח אחד לאחר, לצמיתות. כיום התהליך משמש בעיקר להעברת תמונות על חולצות או פרטי ביגוד אחרים. לפעמים קשה להבדיל בין הדפסת טרנספר לבין טכניקות הדפסה אחרות כגון הדפסת רשת או הדפסה בעזרת חום. מה שמבדיל אותה, היא העובדה שהדפסת טרנספר היא שיטת ההדפסה היחידה שבה החום מיושם בסוף התהליך לשיבוץ התמונה.

קרא עוד

קישוט עוגות עם מכונת פסטה?

קישוט עוגות עם מכונת פסטה?

מכונת פסטה היא פריט נהדר להכנת פרחים, סרטים, נייר משי ורצועות מבצק סוכר לצרכי קישוט. היא חוסכת זמן רב ושווה את ההשקעה אם אתם מכינים עוגות עם קישוטים מבצק סוכר או פונדנט. כמובן שלא תזדקקו למכונת פסטה אם רוב הקישוטים שלכם נעשים מקציפת חמאה או זיגוג מלכותי. מכונת פסטה בהחלט אינה נדרשת לבצק סוכר מוצלח אך היא מתאימה בצורה מושלמת ליצירת צפיפות עקבית.

קרא עוד