תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת

תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת

בתור בעלים של קונדיטוריה קטנה, אתה יודע כמה חשוב להמשיך לעבוד, להתפתח ולשפר את העסק שלך. דרך אחת שבה ניתן להגדיל את המכירות היא על ידי שימוש בתמונות אכילות. רוצה לדעת איך? ובכן, יש לנו 4 רעיונות נהדרים לשימוש בתמונות אכילות שיכולים לעזור לקונדיטוריה שלך לשגשג.

תמצא זמן להכין ולמכור יותר עוגות

אם אתה מנהל קונדיטוריה משלך, רוב הסיכויים שאתה לוקח הזמנות, מפרסם במדיה חברתית, מנהל את החשבונות ומתמודד עם לקוחות. וכל זה קורה לפני שהספקת להכניס את בלילת העוגה אל תוך התנור! איך אתה יכול למצוא זמן לקשט את העוגות שלך, שלא לדבר על לאפות אותן!

התשובה יכולה להיות תמונות אכילות, מאחר שהן לא רק חוסכות את זמנך, אך גם יכולות לחסוך את כספך.

תיקח למשל דמויות לעוגה. תחשב כמה שעות בזבזת על הכנת אנשים, חיות ופריטים נוספים מבצק סוכר. זה לא מהווה בעיה אם הלקוח מוכן לשלם על כך, אבל רבים ירצו עוגה במחיר סביר שגם נראית נהדר. תמונות אכילות חוסכות לך המון זמן וכסף, ומשמעותו של זמן רב יותר היא שאתה יכול לאפות ולמכור יותר עוגות.

אם אתה משתמש קבוע בתמונות אכילות, אתה יודע כמה השימוש בהן מהיר וקל, אבל מה שאתה לא יודע אולי הוא שקונדיטור ממוצע חוסך בין 5-10 דקות בכל הזמנה באמצעות שימוש בדפים אכילים.

שמור על מחיר תחרותי

כל קונדיטור מכיר את ההרגשה כשהוא נותן הצעת מחיר לעוגה ושומע בתגובה “זה יקר מדי” או “זה מחוץ לתקציב שלנו”. ברור שאתה רוצה לספק את הלקוח שלך, אבל אתה לא רוצה לחתוך את המחירים שלך, ואתה גם לא צריך לעשות זאת. בסופו של דבר, לקוחות משלמים עבור הזמן שלך, וכמה שפחות זמן אתה מבזבז על העוגה שלהם, כך היא הופכת לזולה יותר. אך השקעה של זמן מועט יותר בעוגה לא הופכת את העוגה לפחות טובה. למעשה, שימוש בתמונות אכילות יכול להעניק לעוגה שלך מראה מדהים.

הדפסת דפים אכילים כעסק נוסף

הדפסת תמונות אכילות עבור קונדיטורים אחרים מהווה עסק נוסף מעולה, עם זאת, עסק כזה דורש השקעה מקדימה. כדי לצאת לדרך, אתה תזדקק למערכת איכותית להדפסת תמונות אכילות.

התאמה אישית

אנשים אוהבים לראות תמונות של עצמם, ואוהבים אף יותר לראות תמונות של עצמם על דברים שונים! מה יכול להיות יותר טוב מלראות את עצמך על עוגה? תלך צעד אחד קדימה ובצע התאמה אישית. הידעת שלקוחות משלמים 20% יותר על מוצר מותאם אישית? תעלה את התמונה שלהם, תוסיף את השם שלהם וכמה פרטים גרפיים מתוחכמים וקיבלת ציפוי עוגה מותאם אישית שנראה מושלם. בבקשה, יש לך נישה לעסק באפיית עוגות שמתמחה בעוגות, עוגיות ושוקולדים מותאמים אישית.

ומה אם קונים מקומיים יבקשו ממך לספק ציפוי לעוגה שאותה הם אפו בעצמם? זוכר את העצה הקודמת שלנו? תיתן לאנשים לדעת שהם לא חייבים לקנות ממך את העוגה, הם יכולים פשוט לקנות את הציפוי.

אז כפי שניתן לראות, שימוש בתמונות אכילות בקונדיטוריה שלך לא צריך להיות יקר או קשה, והדפים האכילים יכולים להוסיף ערך רב לעסק הקיים שלך.

כתבות מומלצות

מחפשים דפי טרנספר אכילים להשלמת עיצוב העוגה שלכם? כדאי לבדוק את חנות דפי הטרנספר שלנו.

תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת
דרג אותי!