הדפסת דפים אכילים לעוגה

מה זה הדפסת דפים אכילים לעוגה?

אמנות הנייר האכיל היא תהליך של קישוט עוגות, עוגות אישיות, עוגיות, שוקולדים, סוכריות וכו’ בדפי זיגוג אכילים שיכולים להכיל הדפס של תמונה או עיצוב, להיחתך בדפוסים דקורטיביים, ואפילו לשמש לבניית צורות ממדיות. למעבר לחנות דפים אכילים, לחץ כאן.

כל הטכניקות הללו מתקבלות על ידי שימוש בכלים וחומרים שנוצרים עבור תעשיית הקישוטים האכילים. נייר העשוי מזיגוג, דיו העשוי מצבעי מאכל, מדפסות ומספריים שעובדים עם דפי זיגוג, ומגוון עצום של כלי קישוט אחרים מאפשרים לך להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלך בסגנון אכיל לגמרי.

אני רוצה להדפיס תמונה אכילה, איך מתחילים?

אם אתם מעוניינים להדפיס תמונות או דפוסים על דפי זיגוג אכילים, כגון תמונת חברים, סמליל, תמונה של ילד וכו’, על גבי העוגה, או אם אתם רוצים להדפיס עיצוב מסוגנן שיעטוף את העוגה, תזדקקו למערכת הדפסה אכילה.

המערכות האלה כוללות מדפסת שמגיעה עם דפי זיגוג אכילים ומשתמשת בדיו ומחסניות דיו אכילות. דפי זיגוג הם למעשה שכבה של זיגוג שמתחברת לעוגה או לעוגייה שלך או כזאת שניתן לעצבה כאמנות בפני עצמה. הדיו הוא נוסחה מיוחדת של צבע מאכל שמיועדת לשימוש במדפסות. הדיו נדפס הישר על דפי הזיגוג וניתן מיד להניחו על העוגה. (לעולם אל תשתמש בדיו רגיל באותה המדפסת!)

מחסניות דיו אכילות ובקבוקים למילוי חוזר

דיו אכיל הוא תערובת של צבעי מאכל בעלת נוסחה מיוחדת המיועדת להדפסה על גבי דפי זיגוג. הצבעים תואמים לצבעים של דיו רגיל, לאחר מכן הם מותאמים כך שישמרו היטב על הצבע על גבי דפי הזיגוג. הבקבוקים שלנו למילוי חוזר מאפשרים לך למלא מחדש ובקלות דיו בכל מחסנית מבלי לקנות מחסניות דיו חדשות בכל פעם (בדרך כלל שלושה מילויים חוזרים לכל מחסנית).


הדפסת דפים אכילים לעוגה
דרג אותי!