מגשי אירוח לאירוע מושלם

מגשי אירוח מלוחים

מגשי אירוח לאירוע מושלם

בשנים האחרונות, עבר תחום האירוח והקולינריה מהפכים ושינויים גדולים. אל אולמות וגני האירועים, חדר כבר לפני כמה עשורים הבופה, אותו מזנון ועליו כל הכיבוד של האירוע. מוגש בכלים נאים, מחולק לקטגוריות. סלטים לחוד, תבשילים לחוד ולעתים מנות בשר שמחולקות בנפרד. הרעיון הכללי של ההגשה הזו בא להציג שפע ואכול כפי יכולתך.

אנשים שמגיעים לאירוע של הגשה במזנון פתוח, מעדיפים אותו על פני הגשה לשולחנות מכמה טעמים. הם יכולים לקחת ככל העולה על רוחם, הם מחליטים מתי ללכת לקחת. הם מסדרים לעצם את הצלחת והם יוצאים גם שבעים וגם מרוצים.

מזנון בופה היא צורת ההגשה המועדפת היום בכל אירוע אם זה כנס לעובדים, בר או בת מצווה, ברית, חתונה ועוד. הרעיון שכל אורח יודע שהוא לא מוגבל בכמות האוכל שהוא רוצה, עושה לו שמח, כמו גם החופש להחליט מתי הוא רוצה, וכמה ומתי.

במזנון האוכל של כל אירוע, ניתן לראות לעתים מגשי אירוח לאירוע מושלם. הם יכולים להכיל ירקות מסוגים שונים, גבינות, לחמים ועוד. מגשי האירוח האלה תמיד צבעוניים ותמיד פותחים את התיאבון.

אם קראתם עד לכאן ועדיין לא הבנתם מהם מגשי אירוח או איך מזמינים כאלה, תוכלו לקרוא עוד על כך במאמר שלנו, מה זה מגשי אירוח ואיך להזמין כאלה?

להראות את השפע – מגשי אירוח

מגשי אירוח לאירוע מושלם, הם חלק לא רק אכיל באירוע, אלא גם מאוד חגיגי. יש משהו בכך שבמגש של גבינה למשל יש כמה סוגי גבינות, או במגש של נקניקים, יש כמה סוגים. זה נראה הרבה יותר עשיר, שופע ומגרה. הרעיון הטמון בהגשה הזו, הוא כדי להציג את השפע, את כל הסוגים וזה באמת מתאים למה שקורה היום גם במקרר הביתי שלנו.

מגש פוקאצ’ינות

אין לנו רק סוג אחד של גבינה אלא כמה, אנחנו לא אוכלים רק סוג אחד של לחם אלא כמה. זוהי מגמה המציגה את העידן הזה של השפע הבלתי נגמר, של המגוון הרחב של המוצרים. של הטעמים השונים שחדרו היום לכל אירוע. מצד אחד סושי מצד שני פיתות עם קבב, מצד אחד סביצ’ה, מצד שני אגרול. ערב רב של טעמים, מטבחים, קיבוץ גלויות במטבח הישראלי.

מגשי האירוח יכולים להכיל כל פרי, ירק, כריכים קטנים ועוד. הם מסודרים בצורה נאה, והאסתטיקה חוגגת. מגשי אירוח לאירוע מושלם זה לא קלישאה.

אין מסיבת חברה בלי מגשי אירוח

אין היום כמעט חברה, שלא מרימה מסיבה לעובדים שלה. זה מפרגן, זה יוצר אווירה טובה. זה מקרב בין העובדים והמנהלים, זה נותן אווירה של משפחה. מה שתרצו. אבל בכל אירוע כזה צריך גם כיבוד, וצריך שהוא יהיה מיוחד.

האם הכוונה היא לעשות ערב גיבוש, אז בואו נאמר שהגיבוש מתחיל גם ממגשי האירוח שעל המזנון המשותף. מגשי אירוח מלוחים, ירקות, פירות, מתוקים ועוד. ערב רב של שפע קולינרי שפותח את החשק לכולם לא רק לאכול, אלא גם לשוחח, להתקרב. מאוד רצוי לעשות ערב גיבוש לא על קיבה ריקה.

מגש גבינות ארץ ישראלי

כאשר העובדים מגיעים כל אחד בתורו אל המזנון, אז נוצרים היחסים הקרובים, הדיבור של הסמול טוק, זה שמוריד את המחיצות וגורם להם לדבר ולהתנהג זה לזה בגובה העיניים. מול מזנון עם מגשי אירוח לאירוע מושלם, נופלות כל החומות. אנשים באים ליהנות, הם מתכבדים בכל טוב וצורת ההגשה הזו בעצמה, גורמת לכך שהם יגיעו ביחד למזנון.

איזה מגשי אירוח להזמין להרמת כוסית

כל חברה עושה מדי פעם הרמת כוסית לרגל איזה שהוא אירוע חברה. זה יכול להיות גיוס מוצלח בבורסה, גיוס הון. קבלת עובדים חדשים, חג, יום הולדת. פרישה של עובד ותיק.

בדרך כלל אירוע כזה מתקיים בחדר הישיבות של המשרד, ומה שצריך כמובן זה כיבוד שישלים את האווירה החגיגית.

בשביל מקומות עבודה שיש להם אירועים קטנים, אידיאלי להזמין מגשי אירוח לאירוע מושלם. הם יכולים להזמין כמה מגשים, כאשר כל אחד מהם מכיל משהו אחר. האורחים לוקחים מה שהם רוצים ומרכיבים לעצמם את הארוחה והנשנוש ואין דבר יותר כיפי מזה. לאירוע כזה בדרך כלל לא מגישים אוכל חם או תבשילים ולכן מגשי האירוח עם היתרון הכי טוב לסוג אירועים כאלה.

סלסלת גפרורי בצק עלים

מזמינים מגשי אירוח לאירוע מושלם של חנוכת בית

חנוכת בית הוא אירוע קטן בו בעלי הבית או הדירה החדשה, מזמינים את הקרובים להם לחגוג אתם את קביעת המזוזה, ולשמוח בשמחתם. כמובן שהם צריכים גם לדאוג לכיבוד מתאים. לאירוע כזה לא מתאים להרים ארוחה של ממש אלא כיבוד קל, ואת זה אפשר לעשות עם מגשי אירוח לאירועים משמחים כמו חנוכת בית, שרוצה לכבד את האורחים בכיבוד טעים אבל קל ונגיש.

אפשר להזין מגשי אירוח חלביים עם  גבינות, לחמים וירקות. אפשר ללכת על מגשי אירוח בשריים. הרעיון הכללי הוא שאפשר להזמין כל מיני דברים, קצת מכל דבר על מגשים וזה הופך את השולחן לחגיגי צבעוני ומלא שמחה.

אנשים שבאים לחנוכת בית לא באים לאכול, אלא להרים כוסית ולנשנש, לכן מגשי אירוח מעוצבים עם כיבוד קל וטעים זה הדבר האידיאלי עבורם.

יום הולדת של גבינות ויין

גבינות ויין החברים הכי טובים, מוצאים את עצמם נפגשים מעת לעת באירועים כמו מפגש חברים, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת פרישה בעבודה ועוד. אם אתם רוצים לערוך יום הולדת של גבינות ויין, אתם בכלל לא צריכים לטרוח. אתם יכולים להזמין מגשי אירוח לאירוע של יום הולדת. מגשים שיגיעו עם כל טוב של גבינות, לחמים, לחמניות וירקות, לצד מגשי חמוצים, ועוד.

יהיה לכם כיבוד מהסרטים, מאוד יפה לעין, מאוד טעים, מגוון וחשוב גם לומר מעוצב. המגשים עם הכיבוד מאוד מעוצבים ופשוט כיף להביט עליהם אבל יותר כיף לקחת מהם. שיהיה בתיאבון.

מחפשים אתר להזמנת מגשי אירוח? הגעתם למקום הנכון.