קטגוריה: קייטרינג

מגשי אירוח לעליה לתורה – 50 אורחים – כפר יונה – משפחת קדוש 19.8.2019

קייטרינג חלבי לבת מצווה – מגשי אירוח גורמה

קייטרינג חלבי לבת מצווה – מגשי אירוח גורמה היום הורים יותר מודעים למה שהילדים שלהם מכניסים לפה. בר ובת מצווה הן “הזדמנויות” הרות אסון לבליסה של כל מה שלא בריא לילדים. זה מתחיל בפיצה, עובר דרך חטיפים. לחמניות עם נקניקיות, מתוקים ועוד.

המשך לקרוא...
קייטרינג לאירועים קטנים במרכז

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז טרנד חדש, בריא, יפה ומענג את העיניים והחך, מציף את עולם הקולינריה. התיאבון הגדול שיש לעם ישראל לטעמים חדשים, מיוחדים ומורכבים, כמו גם פשוטים ומנצחים. יחד עם המודעות לאכילה מדודה ולא גרגרנית, גרמו ליצירתו של ליין תפריט חדש לאירועים- מגשי אירוח. מדובר על קייטרינג לכל דבר, מיני כריכונים, פטיפורים מלוחים ומנות קטנות, המסודרות על מגשים. אלה מכילים את כל הטעמים, שילובים, צבעים, הפתעות והברקות של שף מיוחד במינו, שלוקח את כל מה שהוא יודע על קולינריה ומניח אותה על מגש. שורה אחר שורה של כריכים קטנים “עוגות” מלוחות”, קישים ומה שרק חלמתם עליו מחכה ליד שתחטוף אותו מהמגש, ואז מגיע עוד מגש וגם ממנו טועמים, נהנים ועוברים הלאה. כתבה מומלצת: קייטרינג חלבי לבת מצווה בקייטרינג שכזה מוגשים לאורחים עשרות מנות קטנות, בלתי נשכחות בטעמן. שנעשו בהשקעה עצומה, במחשבה ובקסם. אם אתם רוצים לרגש את האורחים שלכם באמצעות החך, אתם חייבים קייטרינג לאירועים קטנים במרכז שמכין מגשי […]

המשך לקרוא...
מגשי אירוח לבת מצווה – משפחת חג'ג' 7.2019

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים על פי מחקרים שהתפרסמו לאחרונה מסתבר שאנחנו הישראלים מככבים במקום גבוה בטבלת האושר הלאומי מבין עשרות מדינות ברחבי העולם. כאמור הישראלים הם עם מאושר שנהנה לחגוג את החיים ועושה זאת במגוון גדול של אירועים בכל הזדמנות, בן אם היא קטנה בינונית או גדולה.

המשך לקרוא...