מחפשים דף ספציפי? הקלידו אותו כאן

cake-white

מה זה דף אכיל?

דיו אכיל הוא צבע מאכל שהורכב והונדס במעבדה העוסקת במוצרי מאכל המיועדים לאדם.

הדפסה בדיו אכיל מאפשרת למעצבי עוגות להפיק תמונות דיגיטליות, במחיר לא גבוה, מתמונות של הלקוח או עיצוב בהתאמה אישית לבקשת הלקוח.

הדפים האכילים שלנו מאופיינים בנוסחה מיוחדת לצורך עמידה בדרישות הדפסה אכילה ויצירת תמונות אכילות, כך שניתן יהיה ליישמן על עוגות, עוגיות, נשיקות, שוקולדים ועוד!

מוצרים חדשים

דפי טרנספר חדשים לנשיקות

דפים אכילים חדשים לעוגה

תבניות סיליקון חדשות לשוקולד

שבלונות חדשות

טיפים והמלצות

תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת

תמונות אכילות לעוגה: כל מה שעליך לדעת בתור בעלים של קונדיטוריה קטנה, אתה יודע כמה חשוב להמשיך לעבוד, להתפתח ולשפר את העסק שלך. דרך אחת שבה ניתן להגדיל את המכירות היא על ידי שימוש בתמונות אכילות. רוצה לדעת איך? ובכן, יש לנו 4 רעיונות נהדרים לשימוש בתמונות אכילות שיכולים לעזור לקונדיטוריה שלך לשגשג.

איך להכין עיצוב לעוגה מבצק סוכר

אם אתה מכין מאפס עוגה מפוארת, רוב הסיכויים שאתה משתמש הן בפונדנט והן בבצק סוכר. שני אלה הם חומרים גמישים דמויי בצק שאותם ניתן לצבוע ולעצב בצורות שונות. פונדנט עשוי מג’לטין ונותר רך וגמיש כאשר אתה עובד איתו. בצק סוכר עשוי מחלבוני ביצים, אבקת סוכר ושמן, ניתן לגלגל ולעצב אותו, אבל הוא מתייבש ומתקשה ויכול […]

הדפסת דפים אכילים לעוגה

מה זה הדפסת דפים אכילים לעוגה? אמנות הנייר האכיל היא תהליך של קישוט עוגות, עוגות אישיות, עוגיות, שוקולדים, סוכריות וכו’ בדפי זיגוג אכילים שיכולים להכיל הדפס של תמונה או עיצוב, להיחתך בדפוסים דקורטיביים, ואפילו לשמש לבניית צורות ממדיות. למעבר לחנות דפים אכילים, לחץ כאן.

המלצות לקישוט עוגות

למידה של כל הדקויות של קישוט עוגות יכולה לקחת זמן רב ואפילו מעצבים וותיקים יודעים שהם לעולם לא יסיימו לגלות את השיטות או התכסיסים הנפלאים ליצירת עיצובים טובים ופשוטים יותר. להלן מספר תכסיסים חשובים שיעזרו לך בהרפתקה של בקישוט העוגה.

חנות אונליין נוחה ומאובטחת

דפים אכילים מחולקים לפי נושאים לכל אירוע, תבניות סיליקון איכותיות מבית אפרת דומר במחירים הנוחים ברשת, טופרים ייחודיים מעוצבים לאירועי ‘קייק סמאש’ ועוד!

זילוף וורוד

הנמכרים ביותר