מה אפשר להכין מעוגיות אוראו ואיך יוצרים מתכוני אוראו שווים

רוצים לקבל עדכונים על מתכונים חדשים?

מלאו את הפרטים והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
או, תעקבו אחרינו בפייסבוק

  מה אפשר להכין מעוגיות אוראו ואיך יוצרים מתכוני אוראו שווים

  מאיפה הגיע לעולמינו האוראו הקסומים האלו, ומה היינו עושים בלעדיהם? אין ספק שעוגיות אוראו מכניסים בכיס הקטן את העוגיות של פעם וכל מה שהכרנו לפניהם בתחום הנשנושים המשביעים, יש להם שילוב מושלם ובלתי ניתן לחיקוי של מתיקות מתונה בטעם מקורי, שובע קליל בסיום הארוחה ואפילו אריזה משכנעת שקונה אותנו, או שאנחנו אותה:) השימוש בטעמי אוראו כאלמנט במטבח הביתי והתעשייתי בתור שורה בתוך מתכון המציג תוצאה חדשה התפתח בשנים האחרונות ומאז שהתחיל כטרנד קליל ולא מחייב הוא אינו מפסיק להציע חידושים מקוריים שמשאירים אותנו עם פה מלא טעם אוראו והרבה הרבה הנאה. מתכוני אוראו הם חגיגה מתוקה לילדים ולמבוגרים, ויש להם אינסוף אפשרויות מגוונות ומעשירות כל מפגש וארוחה, בלוג פודיק של שחר חן הוא כתובת איכותית במיוחד למתכוני אוראו מושלמים, חדשניים ומלאי יוקרה. אז למקרה שעדיין התלבטתם, אנחנו כאן כדי להציע לכם כמה דברים שווים של אוראו מבית בלוג פודיק.

  מה כבר אפשר להכין מעוגיות אוראו

  או, כמעט אין מה שאי אפשר להכין מהם. נכון אמנם שכמובן שלא ניתן להכין מנה בשרית גם אם נרכוש את חפיסת האוראו הגדולה ביותר בסופרמרקט, אבל בעולם השילובים והיצירות הקולינאריות אפשר לשלב עוגיות אוראו בכל מקום ולקבל תוספת מרעננת, מקורית, פוש ייחודי לטעם ויצירה טעימה במיוחד שאפשר לזהות בה את הנגיעה המתוקה של האוראו. כמובן שיותר מכל אתם תתאהבו בקינוחי אוראו שווים שישמרו את תפקידן של עוגיות האוראו בעולם, אבל אל דאגה, אתם תוכלו למצוא אותם בכמות נכבדה בבלוג פודיק מלא הטעמים שלנו. אנחנו לא נלאים מלהוסיף כל העת מתכוני אוראו חדשים שאינם דומים לקודמים להם, זה רק כיוון שאנחנו רואים עד כמה אתם מחכים למתכונים כאלו.

  איך אנחנו יוצרים מתכוני אוראו

  כמו שאומר תמיד שחר חן, יצירת מתכונים חדשים המבוססים על עוגיות אוראו זה באמת עולם מעניין של תכנון, תחכום קולינארי והרבה ניסוי ותהיה, אבל הדרך אל היעד מתוקה ורצופה חווית טעימות משתלמת במיוחד. זה מתחיל מרעיון שניצת בראש ברגע אחד של הברקה, מקצה של רעיון שנצפה באחת ממסעדות השף הגדולות בעולם עליהם שחר עובר ללא הרף, או אפילו מטרנד מוזר ברשת שלא העפתם עליו מבט, משם המתכון מתחיל לרקום עור וגידים באמצעות ההבנה הגסטרונומית הגבוהה של שחר, באמצעותה הוא עורך את ההתאמה הראשונית של המרכיבים השונים שיהיו במתכון הזה, המתאימים לשילוב עם עוגיות האוראו במאפיין הייחודי שלהם על פי הרעיון החדש. אם מדובר בגריסה עדינה של העוגיות, בהפרדה שלהם ושימוש בחלקים מסוימים, בשברים או במחית רכה או גסה, משם זה מתקדם לשלב הניסויים, כאן אתם וודאי מקנאים… במיוחד ששלב הניסויים הוא ארוך מעט, אבל זה רק לטובתכם.

  מתי עולים מתכוני אוראו לבלוג

  לפני שהמתכון מוצע לפניכם הוא עובר תהליך ארוך של שיפור ודיוק תמהיל המרכיבים והטעם, כי בלוג פודיק לא מקצר תהליכים וחשוב לנו במיוחד להוציא אליהם מתכון מדויק, הוראות מפורטות ומיזוג טעמים מושלם שמתאפשר רק אם מנסים שוב ושוב, כך ואחרת, מציעים בפני טועמים מקצועיים, מנסים להוסיף או להוריד, לשנות מינון אם צריך, ואולי גם לעבוד עוד קצת במטבח שלנו כדי להנפיק מרקם חדש לתוצאה, רק לאחר שהגענו למנה המנצחת מבחינת הטעם, המראה, המרקם, המקוריות וההתאמה לקהל היעד, אנחנו כותבים את ההוראות המדויקות עבורכם. גם כאן אנחנו מקפידים לשים לב לכל הפרטים שאתם עלולים לשכוח או לא לדייק בהם מתוך חוסר ידיעה, כדי שתגיעו גם אתם לתוצאה המושלמת שלנו.

  כתבה זו נכתבה על ידי עורכי תוכן אתר פודיק – שחר חן – אוכל טעים בצ'יק

  קרדיט תמונה pexels

  3/5 - (2 דירוגים)

  מתכונים קשורים

  Facebook

  הצטרפו לקהילה בפייסבוק!

  >> לחצו כאן <<

  דף מתוק מתכונים מתוקים פייסבוק